Banner
Aksan Grup Şirketi Hakkında
1990 yılından beri ticari faaliyetini başarıyla sürdürmekte olan Aksan Grup Şirketi bünyesine dahil olan Best Tank ve Sakarya Lazer firmalarıyla Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin; çelik ve sac ürünlerinin şekillendirilmesin de çözüm ortağı olmuştur.

2008 yılında ISO 9001-2000 Kalite Sistem Belgesi'ni almaya hak kazanan firma, günümüz teknolojisinin hızına uygum sağlayan sayılı firmalar arasındadır. Öncelikli ilkesi kalite olan firma metal işleme üzerine toplamda 115 adet makinası ve 60 metrelik tam otomatik boya yıkama ünitesine son olarak eklenen 3 kaynak robotu ile makina parkurunu en üst düzeye çıkarmıştır. Toplamda 10000 m2 alana kurulu tesiste hatasız üretim, sorunsuz ürün temalı çalışma anlayışı ve 100’ü aşkın personeliyle her zaman daha iyi yapma prensibindedir.

2014 yılının son çeyreğinde Aksan Grup çelik kapı uzmanlığı olan firma ortağı ile alışıla gelmiş çelik kapı anlayışını bertaraf ederek patentli ürünle çelik kapı piyasasına da girmeye karar vermiştir. Metaldeki uzmanlığını ahşapla bütünleştirerek, yenilikçi, sağlam, güvenli üretmeye başlamıştır. Çelik kapının tıpkı bir zırh gibi, değerli müşterilerini korumayı hedeflemiştir. Patentli ürünler yılda 42500’den fazla evin Armor Çelik kapıyla değişeceğini öngören firma 2015 yıl donu itibariyle bu rakamın 65000 adete çıkmasını hedeflemiştir.